BİLGİ VE RANDEVU
444 0 212
0850 2 999 444

Özel Esencan Hastanesi'nin seminerleri, büyük ilgi görüyor.

Esenyurt bölgesinin en eski sağlık kurumu Özel Esencan Hastanesi'nin şirketlere verdiği seminerler, büyük ilgi görüyor. Hastanenin son seminer etkinliğinde, Diyetisyen Dilay Daraoğlu Ziroğlu; KİSBU tekstil firmasının çalışanlarına, sağlıklı ve doğru beslenmeye ilişkin önemli bilgiler aktardı. Bilgisayar sunumu, sağlıklı beslenmeye ilişkin basılı materyaller ve tüm katılımcılara verilen minik hediyeler ile renklenen sohbet, çalışanlardan büyük ilgi gördü. Firmanın gündeminde bu kez tekstil ürünleri değil, tereyağının besin değeri vardı.

1997'de Türkiye piyasasını Nonwoven Spunbond (dokusuz örgüsüz) kumaşla tanıştırarak sektörde öncü konumuna gelen KİSBU'nun çalışanları, Ziroğlu'nu adeta soru yağmuruna tuttu. Mide sorunları olan veya yemek konusunda aşırı seçici çocuklara nasıl yaklaşılması gerektiğinden; konsantrasyon arttırıcı veya kanser önleyici beslenme tarzına kadar geniş bir yelpazede beslenme konusu ele alındı.

Seminerde yer verilen başlıklar arasında; sürekli aynı gıdaları tüketmenin sakıncaları, karışık bitki çayları neden tehlikeli, emziren anne nasıl beslenmeli-hangi çayları içmeli, hafıza kaybından korunmak için nasıl beslenmek gerekir, vücut tipleri, beslenmede alerji faktörü, neden yeşil çay içmelide vardı.

kisbu-2017 1

 

kisbu-2017 2

 

kisbu-2017 3

 

 

Duyurular

Görsel Destek

Tasarım: Bimus ve Tekin Web

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Copyright 2013-2016 Esencan Hastanesi